top of page

HÝČKÁNÍ TĚLA I DUŠE
 

Vždycky jsem milovala škrabkání, hlazení, masírování a intenzivně jsem cítila, jestli to masér myslí opravdu vážně a je tam se mnou, a nebo je ve vlastním světě.


Protože jsem za svůj život moc přítomných masérů nepotkala a přitom po tom krásném pocitu toužila, rozhodla jsem se, že sama budu tento pocit, prožitek a radost dávat.

Začala jsem kurzem aromaterapeutické masáže, která je superpříjemná a rozmazlovací.
Potom jsem absolvovala školu klasických sportovních a rekondičních masáží, kurz reflexní terapie u manželů Patakyových, kurz reflexní terapie duše a reflexní terapie lymfatického systému.


Nakonec jsem vystudovala školu Tradiční čínské medicíny v Praze, která mi odkryla další souvislosti a dokonalost lidského těla. 

Miluji konstelace a proto vím, jak všichni toužíme po lásce, pozornosti a skutečné přítomnosti lidských bytostí v našem životě. Je to hluboká touha, která touží být naplněna.
Nabízím jak hýčkání těla, tak duše. Pocit bezpečí, lásky, odpočinku. 

 

Při hýčkání používám esenciální oleje a oleje firmy Nobilis Tilia. Vše čistě přírodní a v nejvyšší kvalitě. 
Věřím v pozitivní záměr a láskyplnou energii, kterou lidská bytost může předat. 

Má péče není jen povrchové hlazení, může to být velmi intenzivní dotek, který uvolní to, co tělo už nepotřebuje, co je tam navíc. Sílu doteku si klient volí sám, podle toho, jakou má konstituci, jak se cítí, co zrovna v daný moment potřebuje.

Obzvláště ženám nabízím Hýčkání s růží. Růže je známá jako květina lásky, ženství, něžnosti, laskavosti. Aplikací jemného mandlového oleje se 100% přírodní růžovou esencí na tělo je zážitek, který oslovuje Duši ženy na té nejhlubší úrovni. 
Můžeme se díky růži opět rozpomenout, co to je být něžnou ženou, dovolit si svou zranitelnost a citlivost, i když žijeme ve světě, který je zatím spíše mužský. Nečekat na změnu zvenčí a svým srdcem a něhou ovlivnit svět okolo sebe, chce duchovní sílu Růže.

 

 

 

 

Rose oil  in bottle isolated on white.jp
foot massage.jpg
bottom of page