top of page

Co o nás prozradí ucho?


Možná jste v mém eBOOKU ZDARMA četli o Esenci, my v Česku jí říkáme "kořínek". Přirovnává se ke svíci, kdy vosk je Yin, hmota, svaly, krev, všechno hmotné. Knot s plamenem je Yang, energie, teplo. Tato Esence určuje, jak dlouho a vlastně i jak kvalitně budeme žít.


A věřte nebo ne, naše ucho nám jednoduše ukáže, jak na tom s naší Esencí jsme. Uděláme si malý test.


Chyťte si ucho tam, kam ukazuje červená šipka na obrázku a pořádně ucho požmoulejte. Pokud cítíte, že chrupavky jsou pevné, vaše Esence je silná. Dostali jste od rodičů do vínku kvalitní kořínek.


Pokud žmouláte a žmouláte a pořád vám připadá, že nic moc pevného necítíte, nezoufejte. Možná jste od rodičů nedostali supr čupr výbavičku, nicméně je tady ještě záchranný kruh.


Uděláme si druhý mini test. Chytněte se za ucho palcem a prostředníčkem v úrovni modré šipky nebo o něco výše a tahejte, jako byste chtěli ucho odtrhnout od hlavy směrem dopředu. Přitom si ukazováčkem sáhněte dozadu na ucho (tam kde se skoro napojuje na lebku). Pokud máte tuto oblast pevnou, pak máte silného ducha, vnitřní sílu.


Co má vnitřní síla společného s Esencí a dlouhověkostí? Vlastně úplně všechno. Mnoho siláků, kteří do vínku dostali Esenci pro celou vesnici, žije tak intenzivně, že se časem vyčerpají. Bohužel Esence se nedá jednoduše doplnit, je třeba o ni pečovat, udržovat si ji.

Naproti tomu lidé, kteří už od mládí ví, že nemůžou pracovat 14 hodin denně, po večerech hrát závodně fotbal a přitom ještě studovat dvě vysoké školy najednou, si na sebe dávají pozor, jí pravidelně, dostatečně spí, pečují o sebe a to chce silného ducha. Tito lidé pak mohou žít daleko déle a ve zdraví.


Ať už jste siláci nebo křehká stvoření, pěstujte si svou Esenci i svého fištróna, oba se hodí. :)


O tom, jak pěstovat Esenci, si můžete přečíst v mém eBOOKU ZDARMA. (I když tipnu si, že to vlastně víte i bez toho :))

Comments


bottom of page