top of page

Proč si lupnout byliny při očkování COVID

Pokud jste se rozhodli nechat se očkovat proti COVID-19, pak by vám mohly následující informace přijít vhod.


Obecně platí, že očkování přivede do vnitřních vrstev těla patogen, který by se tam přirozenou cestou jen stěží dostal. Stejné je to při očkování proti COVID-19.

V případě Covidu se jedná o vlhko, plus náš imunitní systém při boji s patogenem vytvoří horko.


Na jaře a v létě je teplo a vlhko i ve vnějším prostředí a kromě toho mnozí z nás v sobě máme příliš mnoho vlhka a horka ze stravy a stresujícího životního stylu. A to už je na jednoho trošku moc vlhka a horka, že?

(Více o tom, jak funguje naše tělo z hlediska TČM, si můžete přečíst v mém eBooku ZDARMA - Praktická základka Čínské medicíny)


Abychom tělu pomohli vypořádat se s náloží vlhka a horka, máme k dispozici směs čínských bylin San Ren Tang (směs pro teplé období). Tato směs se pije večer před očkováním a potom každý den 2-krát denně až do odeznění příznaků.


Při silnější reakci na očkování můžeme podávat i 3 dávky denně.


Byliny je nejlepší pít ve formě odvaru, který má dostatečnou sílu a bude mít požadované účinky. Je to velmi příjemná a snadná forma podávání bylin, kdy je čaj už hotový v malých sáčcích a vy si ho prostě jen ráno a večer lupnete do bříška.


Tyto odvary si můžete objednat u svého terapeuta Čínské medicíny. Pokud zatím žádného nemáte, můžete si ji/ho najít třeba tady: https://www.tcmbohemia.cz/cinska-medicina/kontakty/interaktivni-mapa-146


Každý člověk je jiný a má své specifické potřeby a nerovnováhy, je proto nejlepší poradit se s terapeutem, který má možnost tuto směs ještě upravit přímo vám na míru.

Comments


bottom of page