top of page

BEAUTY AKUPUNKTURA = NULA % CHEMIE + SÍLA BOTOXU 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Věta, že krása vychází zevnitř je pravda dvojnásobně. Prvně proto, že se v naší tváři zračí naše osobnost, naladění, emoce. A taky proto, že zdraví našich orgánů a naše kondice se projeví na kvalitě naší pokožky, její barvě, jiskře v očích.

Tohoto propojení zdraví a krásy využívá i Tradiční čínská medicína (TČM). Ošetření pleti podle TČM se někdy říká čínský botox. Výhodou je, že je čistě přírodní a nemá vedlejší účinky, jako je znehybnění svalů a následný maskovitý obličej.  A do těla se nevpravuje žádná cizorodá, toxická látka. Botox je toxin, což znamená jed, a ten my nechceme.
 

Ošetření pleti podle zásad Tradiční čínské medicíny  v sobě obsahuje při každém setkání hned 3 důležité části: 


1.) Příjemná masáž obličeje a dekoltu, která výrazně působí taky na psychiku
a celkové uvolnění.


2.) Lokální ošetření pleti obličeje TČM metodami, které přivede energii, krev
a pozornost těla do této oblasti. Tento příval energie a výživy velmi výrazně redukuje vrásky. 


3.) Celková podpora zdraví podle TČM. Vrásky, flíčky a různé útvary na pleti jsou výrazem nějaké disbalance v těle. Proto se zaměřujeme nejen na pleť samotnou a její ošetření, ale taky na stav jednotlivých orgánů, na celkové zdraví a podporujeme oslabené, vyčerpané.

 

 

 

Ošetření může trvat 60-150 minut podle stavu pokožky.
Četnost je individuální, obecně se dá říct, že po případné prvotní intenzivnější fázi v případě většího množství vrásek, postačí jedno ošetření za měsíc, případně při střídání s návštěvou kosmetičky co 2 měsíce.

Doporučuji absolvovat ošetření v době, kdy následně nemusíte do práce, protože se na pleť nesmí aplikovat make-up a celkově je lepší si odpočinout a darovat svému tělu čas na regeneraci. 

Součástí ošetření můžou být i tipy na přírodní kosmetiku, která neobsahuje škodlivé látky a která prospívá pleti při přirozené obnově. Přírodní silice zároveň svou vůní harmonizují psychiku.

Láska a péče o sebe samou se projeví na naší spokojené tváři.


 

Žena s rukou na obličej
Close ups of wrinkles and skin imperfect
bottom of page